DOPRAVA ZDARMA OD 1 300 KČ!
Zpět do obchodu

Registrace

O nás


Polepovna.cz
vznikla ve spolupráci s firmou Car-Folie s.r.o. Firma Car-Folie se zabývá již více než 8 let celopolepy vozů pomocí speciálních Wrap folií
- s provozovnou v Přelouči u Pardubic. 


logonew   +    logo_polepovna


O POLEPOVNĚ
 

Polepovna.cz se zabývá vším kolem polepů a samolepícíh folií. Zakázkovou výrobou reklamních polepů, samolepících nápisů s vlastním textem a zakázkovým potiskem textilu s použitím těch nejkvalitnějších folií a textilu.

Náš tým je vždy připraven zodpovědět dotazy, konzultovat speciální požadavky a vyřešit každý Váš problém či špatnou nákupní zkušenot.

NAŠE VIZE

Polepovna má vizi do budoucna být vzorem novodobého nakupování. To se nám podaří pouze společnými silami, protože bez Vás - zákazníků, není polepovna. Pouze s Vámi, s každým dalším nákupem a připomínkou dává naše práce smysl. Můžeme tak žít tím co milujeme a dělat radost stále většímu množství zákazníků.

ŘÍDÍME SE VŽDY HESLEM: NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN

JSME TU PRO VÁS

Čím více je Vás - spokojených a vracejících se zákazníků, tím větší je naše motivace pokračovat v tom co děláme. V Polepovně věříme, že i v dnešní době je možné tu být pro lidi, ne pouze pro maximální zisk, podporovaný neetickými manipulacemi a vyvoláváním strachů, obav a falešných potřeb.

MY JSME POLEPOVNA - POLEPOVNA JSTE VY

Děkujeme každému kdo nás podpoří nákupem, každý další spokojený zákazník je úspěchem na nekončící cestě budování opravdového, prozákaznického online prostředí.


VÁŽÍME SI KAŽDÉ VAŠÍ DALŠÍ NÁVŠTĚVY

Zpět do obchodu